Vyšportuj si lepšie zdravie tento júl v Košiciach

V lete treba dbať o svoje zdravie nielen pravidelným pitným režimom, ale rovnako aj športovými aktivitami. Košice v júli ponúkajú kvantum možností, ako si dopriať poriadnu dávku pohybu. V parkoch sa bude cvičiť joga, crossfit i jumping. Ak si bežec, čakajú ťa prevýšenia a nové košické zákutia. V nasledujúcich riadkoch sa dozvieš viac o týchto zaujímavých športových podujatiach:


Spoznaj Košice behom 2019 / Košice : 2. 7. 2019

Tento projekt je kolekciou 18 behov, vďaka ktorým spoznáš rôzne časti Košíc. Každý takýto beh je unikátny, koná sa v inej lokalite a má inú vzdialenosť a náročnosť. Jedno však ostáva isté – vždy je zárukou nových zážitkov a zábavy. Je to tvoja jedinečná možnosť spoznať nových ľudí s rovnakou vášňou pre aktívny lifestyle a zároveň si rozšíriť obzory. Behy sa budú konať každý utorok a štvrtok. 

Joga v parku / Komenského park : 2. – 30. 7. 2019

Ak ťa skôr láka šport spojený s relaxom, tak toto je podujatie pre teba. Každý utorok od 17:00 – 18:00 a sobotu od 8:30 – 9:30, ťa bude cvičením sprevádzať certifikovaná inštruktorka jogy, Nela. Zaregistrovať sa môžeš tu, keďže kapacita je obmedzená na 20 ľudí. Na jogu si nemusíš okrem čistej hlavy doniesť nič, podložka a skvelé prostredie budú zabezpečené.

Workshop: Akrobacia na vertikálnom lane / Tabačka Kulturfabrik : 4. 7. 2019

Tento workshop je vedený Danielom Kvašanovským, absolventom štúdia v ateliéri Fyzického divadla JAMU v Brne. Je vhodný pre začiatočníkov ale aj pre tých, ktorí už majú so šálovou akrobaciou skúsenosti. Akrobacia na lane sa však od tej šálovej líši, a preto sa naučíš novú techniku a prepojíš prvky tak, aby si čo najšetrnejšie zapojil/a ruky. Prekroč svoje hranice objavovaním nových možností a over si svoju silu. Vstup stojí  €6 a zahŕňa aj lístok na cirkusové predstavenie NIVÓ.

Športová nedeľa v parku / Mestský park : 7. 7. 2019

Letné nedele budú aktívne, plné športu v krásnom prostredí Mestského parku. Môžeš sa tešiť na aktivity ako crossfit, jumping, skupinové cvičenia, jogu ale aj rôzne aktivity pre deti a iné sprievodné podujatia. Je niečo lepšie ako spojenie čerstvého vzduchu, dobrej partie a s možnosťou schladiť sa v neďalekom kúpalisku?

Výzva Červený breh 2019 / BIKE PARK Červený breh : 12. 7. 2019

Chceš byť jedným zo 100 bežcov, ktorí zdolajú najstrmší kopec v Košiciach? Trať má len 1 km, ale prevýšenie 132 metrov. Pochváľ sa na konci dňa týmto superhrdinským výkonom. Atmosféru skutočného športového výkonu zavŕšiš popíjaním chladeného nápoja s výhľadom na celé Košice. Štartovné je €5 a dostaneš aj účastnícku medailu. 

Po dni plnom športového nasadenia si dopraj zaslúžený oddych v prostredí modernej izby Invisible Hotela. Rezervuj si izbu,v ktorej môžeš vypnúť pri hudbe a nasať posledné endorfíny a adrenalín, ktoré v tebe zanechala aktivita. Vitaj v Košiciach, kde spojenie aktívneho životného štýlu a kultúrneho vyžitia naozaj funguje.

Zdieľaj nás na sociálnych sieťach:

Mohlo by ťa zaujímať